پرش لینک ها

رفع خطا We Detected New Post Type(s)

رفع خطا We Detected New Post Type(s)

رفع خطا We Detected New Post Type(s)؛ هر زمان که Rank Math نوع پست جدیدی رو در وب سایت شما تشخیص بده، اعلان We Detected New Post Type(s) از Rank Math مشاهده خواهید کرد. می‌تونید نوع پست جدید رو خودتون ایجاد کرده باشید یا توسط تم یا افزونه‌ای که اخیراً در وب‌سایت خود نصب کردید ایجاد شده باشید. همراهاین مقاله از طراحی سایت در جرگه باشید تا این پیکیربندی رو بهتون آموزش بدیم.

We Detected New Post Type(s)

این اطلاعیه صرفاً یادآوری برای شماست که تنظیمات SEO خودتون رو برای این نوع پست ها پیکربندی کنید. اگه پیکربندی اونها رو فراموش کردید، ممکن هست در نهایت صفحه‌ای رو در موتور جستجو نمایش بده که نباید نمایش داده می شد یا در نهایت با عنوان سئو و توضیحات متا نامربوط مواجه میشید که احتمالاً می‌تونه بر رتبه‌بندی جستجوی شما تأثیر بگذاره.

در این ادامه ی مطلب، ما شما رو از طریق تنظیمات ضروری که باید هر زمان که یک نوع پست جدید ایجاد میشه، پیکربندی کنید، راهنمایی می کنیم و میتونید اون رو به راحتی انجام بدید. برای طراحی سایت در زنجان و شهر های دیگه با حرفه ای ترین شرکت، کافیه به ما زنگ بزنید.

پیکربندی عناوین و تنظیمات متا

وقتی روی گزینه Titles & Meta page در اعلان کلیک می کنید، Rank Math شما رو به تنظیمات مربوط به عنوان و متا برای نوع پستی که اخیرا ایجاد شده، می بره.

پیکربندی عناوین و تنظیمات متا
پیکربندی عناوین و تنظیمات متا

ربات متا

Rank Math از تنظیمات پیش فرض Robots Meta برای هر نوع پست جدیدی که ایجاد میشه استفاده می کنه. با این حال، برای تنظیم متای ربات های سفارشی خود، می تونید تنظیمات رو به حالت سفارشی تغییر بدید.

ربات متا
ربات متا

هنگامی که این گزینه رو فعال می کنید، متوجه خواهید شد که تنظیمات متای ربات های سفارشی مانند این ظاهر میشه.

ربات متا در رنک مث
ربات متا در رنک مث

Index یا No Index

Index – اگه نوع پست، یک نوع پست user-facing هست که برای بازدیدکنندگان در دسترسه (مانند یک پلاگین LMS که ماژول‌های دوره رو ایجاد می‌کنه)، پس این نوع پست باید برای موتورهای جستجو برای خزیدن و فهرست‌بندی در دسترس باشه.

No Index – اگه نوع پست برای استفاده داخلی ایجاد شده باشه (مانند یک صفحه ورود به سیستم جدید که فقط برای تیم یا کاربران وب سایت شما در دسترس هست)، پس این نوع پست ها رو می توان No Index کرد.

هنگامی که Robots Meta رو اضافه کردید، روی دکمه Save Changes کلیک کنید.

پیکربندی تنظیمات سایت مپ

هنگامی که روی لینک سایت مپ در اعلان کلیک می کنید، Rank Math شما رو به طور خودکار به تنظیمات سایت مپ از نوع پست جدید هدایت می کنه که در قسمت Rank Math SEO → Sitemap Settings موجود هست.

پیکربندی تنظیمات سایت مپ
پیکربندی تنظیمات سایت مپ

به طور پیش‌فرض، یه نوع پست جدید در سایت مپ شما قرار می‌گیره تا موتورهای جستجو بتونن سایت مپ شما رو بخزند و در صورت استفاده از متا تگ‌های مناسب، این لینک‌ها رو برای فهرست‌بندی پیدا کنن.

با این حال، اگه می‌خواید این نوع پست ایندکس نشه، مطمئن بشید که Robots Meta روی noindex پیکربندی شده و تنظیمات Include in Sitemap رو خاموش کنید تا این گزینه غیرفعال بشه.

پس از تغییر تنظیمات مورد نظر، روی Save Changes کلیک کنید تا تغییرات اعمال بشن.

رد کردن Notice

همانطور که اشاره کردیم، این اطلاعیه فقط یک یادآوری برای پیکربندی تنظیمات هست. اگه تنظیمات ضروری رو پیکربندی کردید، می تونید به سادگی با کلیک روی دکمه بستن در سمت راست اعلان، همانطور که در زیر نشان داده شده است، اعلان رو رد کنید.

رد کردن Notice
رد کردن Notice

در صورتی که حتی پس از کلیک روی دکمه بستن و تغییر صفحه، اگه اعلان نادیده گرفته نشه، سعی کنید کش مرورگر رو پاک کنید. در مرحله بعد، به Rank Math SEO → Status & Tools → Database Tools در داشبورد وردپرس خود برید و سپس روی Remove Transients کلیک کنید. این کار باید خطا رو برطرف کنه.

خطا We Detected New Post Type(s)
خطا We Detected New Post Type(s)

توی این مطلب سعی کردیم کوتاه و خلاصه بهتون آموزش بدیم که بعد از دیدن این اخطار چطور اون رو پیکربندی کنید. هر سوالی در مورد رفع خطا We Detected New Post Type(s) دارید برای ما کامنت کنید. منتظر پیام های شما هستیم. 🌸

پیام بگذارید

Home
Account
Cart
Search