پرش لینک ها

چگونه از شر پیام No Connected Websites Found خلاص شویم؟

پیام No Connected Websites Found

اگر پیام No Connected Websites Found رو در بخش وب‌سایت‌ها در ناحیه حساب رنک مث تون مشاهده می‌کنید، به این معنی ست که به دلایلی، Rank Math نمی‌تونه با وب‌سایت شما ارتباط برقرار کنه. اگه وب‌سایت‌های شما دیگر به حساب رنک مث شما متصل نیستن، ممکن هست برخی از ویژگی‌های رنک مث رو از دست بدید. در ادامه همراه این مقاله از طراحی سایت در جرگه باشید.

پیام No Connected Websites Found
پیام No Connected Websites Found

بنابراین در ادامه، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه وب سایت خود رو دوباره متصل کنید و از شر این پیام خلاص شوید و یک کار مثبت در راستای طراحی سایت شرکتی خود انجام دهید.

آنچه در این مقاله مطالعه میکنید :

وب سایت خود را قطع کنید

به Rank Math SEO → Dashboard → Help در قسمت مدیریت وردپرس خود برید و سپس همانطور که در زیر نشان داده شده، Disconnect Account رو انتخاب کنید.

 Disconnect Account
Disconnect Account

وب سایت خود را متصل کنید

اکنون وب‌سایت شما قطع می‌شه و از شما اخطاری می‌خواد که مجوز خود رو فعال کنید. روی دکمه Connect Now موجود در همان صفحه کلیک کنید و برای فعال کردن مجوز خود به rankmath.com هدایت میشید.

Connect Now
Connect Now

برای مجوزهای PRO، لطفاً مطمئن بشید که از همان حساب رنک مث مرتبط با اشتراک خود برای فعال کردن مجوز استفاده می‌کنید. اگه حساب رنک مث شما شامل بیش از یک اشتراک باشه، می‌تونید مطابق شکل زیر در لیست کشویی مجوز، مناسب‌ترین اشتراک رو انتخاب کنید.

مجوزهای PRO رنک مث
مجوزهای PRO رنک مث

پس از انتخاب Ok، Activate Now، مجوز شما به طور خودکار فعال می شه و می تونید همون رو در صفحه راهنما در داشبورد Rank Math خود بررسی کنید.

حالا، می‌تونید به بخش وب‌سایت‌های خود در قسمت حساب رنک مث برید تا وب‌سایت متصل خود رو در اینجا ببینید و پیام No Connected Websites Found حذف خواهد شد.

توجه: اگه بیش از یک وب سایت دارید که باید مجدداً با حساب رنک مث خود وصل بشید، مراحل بالا رو در هر وب سایت دنبال کنید تا اونها رو یک بار دیگر با Rank Math مرتبط کنید.

توی این مطلب به طور خلاصه وار اما کامل نحوه رفع مشکل پیام No Connected Websites Found رو به شما آموزش دادیم. شما چه راهکار دیگه ای برای رفع این مشکل دارید؟ برای ما کامنت کنید. 💌

پیام بگذارید

Home
Account
Cart
Search