پرش لینک ها

ارسال تیکت پشتیبانی در رنک مث

ارسال تیکت پشتیبانی در رنک مث

ارسال تیکت پشتیبانی در رنک مث؛ Rank Math پشتیبانی همه ساعته رو برای کاربران از طریق انجمن پشتیبانی ارائه میده و کارکنان پشتیبانی اختصاصی رنک مث به شما کمک می کنن تا حتی کوچکترین مشکلات رو حل کنید. پشتیبانی اولویت‌دار رنک مث در تمام ساعات شبانه‌روز فقط برای کاربران Content AI، Business، و آژانسها (از جمله وب‌سایت‌های مشتریان) در دسترس هست تا به این مشکل رسیدگی کنن و فوراً در طراحی سایت شان به آنها کمک کنن.

اگه در مورد استفاده از Rank Math یا Content AI سؤالی دارید، این مقاله از سایت جرگه به شما نشون می‌ده که چگونه یک تیکت پشتیبانی با تمام اطلاعات ضروری باز کنید تا کارکنان پشتیبانی رنک مث بتونن در اولین فرصت به این مشکل رسیدگی کنن.

باز کردن یک تیکت پشتیبانی

ممکنه توی طراحی سایت در زنجان یا شهر های دیگه به مشکل بربخورید؛ برای باز کردن یک تیکت پشتیبانی جدید، باید وارد حساب Rank Math خود بشید (اگه قبلاً اون رو ایجاد نکردید، می تونید یه حساب کاربری ثبت کنید) و سپس دقیقاً مراحلی رو که در زیر توضیح داده شده، دنبال کنید.

ارسال تیکت پشتیبانی در رنک مث؛ از RankBot بپرسید

باز کردن یک تیکت پشتیبانی
باز کردن یک تیکت پشتیبانی

قبل از باز کردن یک تیکت پشتیبانی، پیشنهاد می کنیم از RankBot، دستیار پشتیبانی هوش مصنوعی بپرسید. RankBot به منابع گسترده پشتیبانی دسترسی داره که به سؤالات رایج کاربران رنک مث می پردازن.

برای شروع، به صفحه پشتیبانی Rank Math برید و سؤال یا مسئله خود را در RankBot مطرح کنید.

RankBot
RankBot

به عنوان مثال، اگه با یک نقص فنی در سایت مپ خود مواجه هستید، سپس جزئیات خاص موضوع رو وارد کنید، به عنوان مثال، «My sitemap is displaying a white screen» و روی Enter کلیک کنید.

RankBot به صورت آنی راه حلی رو در اختیار شما قرار میده.

RankBot در رنک مث
RankBot در رنک مث

بررسی سلامت یا عیب یابی را انجام دهید

در صورتی که راه حل پیشنهادی در سایت شما کار نکنه، یا اگه نتونید منابع مرتبط با سوال خودتون رو بیابید، می تونید مرحله بعدی رو ادامه بدید.

مرحله بعدی بررسی تداخل پلاگین یا تم با رنک مث هست. می‌تونید افزونه Health Check & Troubleshooting رو نصب کنید و سپس هرگونه تداخل افزونه یا تم رو عیب‌یابی کنید.

در طول فرآیند عیب‌یابی، باید تأیید کنید که آیا این مشکل تنها زمانی ظاهر میشه که پلاگین‌های Rank Math و Rank Math PRO در وب‌سایت شما به همراه تم پیش‌فرض Twenty Twenty Four فعال میشن یا خیر.

در صورتی که فقط زمانی متوجه این مشکل شدید که افزونه یا تم دیگری فعال شده باشه، آنگاه به تضاد با Rank Math اشاره می کنه.

یک تیکت پشتیبانی جدید ایجاد کنید

اکنون که یک بررسی سلامتی انجام دادید و هنوز برای مرتب کردن اون به پشتیبانی نیاز دارید، به صفحه پشتیبانی ادامه دهید و سپس روی ارسال تیکت کلیک کنید.

 تیکت پشتیبانی جدید
تیکت پشتیبانی جدید

Rank Math دارای بخش های جداگانه برای کاربران رایگان، PRO و Content AI هست. در حالی که تیکت های رایگان برای عموم قابل مشاهده هستن (به جز بخش داده‌های حساس که در ادامه به آن خواهیم پرداخت)، تیکت های بخش PRO و Content AI فقط برای کاربری که بلیط رو باز می‌کنه و کارکنان پشتیبانی ما قابل مشاهده هستن. تیکت به طور خودکار در بخش رایگان، PRO یا Content AI بر اساس نوع حساب شما باز می شه.

حال در فرم ارسال تیکت می تونید مشخصات مربوطه رو در عنوان تیکت و سوال تیکت وارد کنید. در صورتی که تضاد افزونه یا طرح زمینه رو شناسایی کردید، جزئیات تداخل رو نیز درج کنید.

پشتیبانی رایگان Rank Math
پشتیبانی رایگان Rank Math

داده های حساس رو اضافه کنید

بخش بعدی بخش Sensitive Data هست. هر گونه داده اضافه شده به بخش داده های حساس فقط برای کاربری که در ابتدا تیکت پشتیبانی رو پست کرده و کارکنان پشتیبانی ما قابل مشاهده ست، صرف نظر از اینکه تیکت در بخش رایگان، PRO یا Content AI باشه.

می تونید لاگین های WordPress و FTP خود رو در قسمت Sensitive Data اضافه کنید. لطفا قبل از به اشتراک گذاشتن اطلاعات با ما، یه نسخه پشتیبان کامل از وب سایت خود تهیه کنید.

به‌جای اشتراک‌گذاری لاگین وردپرس، می‌تونید از افزونه ورود موقت بدون رمز عبور نیز برای ایجاد URL ورود موقت استفاده کنید. همچنین می‌تونید افزونه WP Activity Log رو برای نظارت بر تغییراتی که کارکنان پشتیبانی ما در وب‌سایت شما انجام بدن (در صورت وجود) نصب کنید.

برای قرار دادن یک تصویر در بخش داده های حساس، می تونید از خدماتی مانند ImgBB استفاده کنید و برای به اشتراک گذاشتن اسکرین‌کست، می‌تونید از Loom یا خدمات مشابه بهره ببرید.

داده های حساس اضافه شده به تیکت پشتیبانی به طور خودکار حذف می شوند زمانی که:

کاربر تیکت رو به عنوان حل شده علامت گذاری کرده است
30 روز پس از باز کردن تیکت

تیکت خود را ارسال کنید

اکنون که تمام جزئیات لازم رو اضافه کردید، روی دکمه ارسال تیکت خود کلیک کنید.

ارسال تیکت به رنک مث
ارسال تیکت به رنک مث

تیکت های پشتیبانی خودتون رو چک کنید

پس از باز شدن تیکت پشتیبانی، کارکنان پشتیبانی رنک مث مشکل شما رو بررسی کرده و به زودی به اون رسیدگی خواهند کرد. علاوه بر این، می تونید وضعیت تیکت های پشتیبانی خود رو در حساب رنک مث خود نظارت کنید.

ارسال تیکت به rank math
ارسال تیکت به rank math

ارسال تیکت پشتیبانی در رنک مث با مطالبی که به شما گفتیم بسیار ساده و واضح است؛ شما می توانید به راحتی و با استفاده از روش هایی که به شما آموزش دادیم مشکل خود را شناسایی و سپس رفع کنید. به نظر شما برای ارسال تیکت به رنک مث کدام یک از راه های گفته شده بهتر هست؟

پیام بگذارید

Home
Account
Cart
Search